Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

I Noc Bibliotek w Gminie Czorsztyn

W piątek 8 czerwca 2018 r. w godz.18:00-23:00 odbyła się pierwsza w Gminie Czorsztyn Akcja Noc Bibliotek. Tegoroczna edycja przebiegała pod hasłem „RzeczpospoCzyta”. Organizatorem była Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach przy współpracy Biblioteki Szkolnej Szkoły  Podstawowej w Maniowach, a miejscem imprezy była filia biblioteczna w Sromowcach Wyżnych.

Dzieci po 7 osób z każdej szkoły podstawowej gminy uczestniczyły w Akcji, chętnych było bardzo dużo, lecz ze względu na warunki liczba miejsc była ograniczona. Udział w przedsięwzięciu uczniów  z różnych szkół podstawowych gminy, wpłynęło na integrację międzyszkolną.

Były zabawy, wspólne czytanie książki "Jagiełło pod prysznicem", podchody literackie, konkursy, gry, seans filmowy "Tarapaty" w reż. Marty Karwowskiej, a także wizyta w Izbie Regionalnej, gdzie dzieci zapoznały się z historią i posmakowały moskoli, przygotowanych przez KGW Sromowce Wyżne, za co bardzo dziękujemy.

Uczestnicy mieli zapewniony poczęstunek i napoje dzięki hojności darczyńców sklepów spożywczych „ Groszek”  „Centrum”, „ Krzysztofiak”,  „Ada”, „Szatko Lukasz” „Pierwoła” pizzeria „Ferajna”, za który bardzo dziękujemy. Dziękujemy także firmie przewozowej „Kowalczyk”, dzięki której zapewniony był transport  dzieci z innych miejscowości do Sromowiec Wyżnych.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy Akcji przenieśli się na zewnątrz, gdzie przy ognisku mogli upiec kiełbaskę oraz wziąć udział w zabawach na świeżym powietrzu.

 

Organizatorem danych jest Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 20 Sty 20200 °
-0.8 °C21 Sty
0.5 °C22 Sty
-2.7 °C23 Sty
-2.7 °C24 Sty

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia