Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Gmina Czorsztyn, Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich oraz Ośrodek Czorsztyn-Ski promują atrakcje turystyczne regionu podczas 25 edycji Międzynarodowych Targów GLOBalnie w Katowicach.

Gmina Czorsztyn, Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich oraz Ośrodek Czorsztyn-Ski promują atrakcje turystyczne regionu podczas 25 edycji Międzynarodowych Targów GLOBalnie w Katowicach.

Cały miniony weekend trwała kolejna edycja targów turystycznych odbywających się corocznie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Ponad 200-stu wystawców i tysiące ofert na wypoczynek w Polsce i za granicą. Wśród nich reprezentanci Gminy Czorsztyn.

Wybierając się na targi turystyczne postawiono na współpracę.  By promować region kompleksowo przygotowano bogatą ofertę turystyczną, którą prezentowali delegaci z Urzędu Gminy Czorsztyn oraz Centrum Kultury Gminy Czorsztyn, Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich oraz Ośrodka Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach.

Stoisko naszego regionu cieszyło się nieustającym zainteresowaniem. Wśród odwiedzających targi nie zabrakło przedstawicieli biur turystycznych, organizatorów wycieczek szkolnych, czy prywatnych osób zainteresowanych rodzinnym wypoczynkiem w naszych stronach. W przedstawianej ofercie nie zabrakło informacji o różnorodnej ofercie wypoczynkowej m.in. organizowanych po Jeziorze Czorsztyńskim kursach statkiem i gondolą, sprzęcie wodnym, czy szerokich możliwościach dla wędkarzy, bazie noclegowej czy gastronomicznej. Spore zainteresowanie dotyczyło również szlaków pieszych oraz rowerowych, a informacja o nowo powstającej ścieżce rowerowej wokół Jeziora Czorsztyńskiego wzbudzała ogromny entuzjazm. Naturalnie spływ Przełomem Dunajca oraz oferta zimowa Ośrodka Czorsztyn-Ski stanowiła niejako filary tutejszej turystyki.

Kolorowe stoisko, z pięknymi zdjęciami w tle, możliwość realnego podglądnięcia terenu z platformy Trzech Koron, czy z perspektywy flisaka na łodzi w okularach 3 D, bogata oferta materiałów reklamowych a także lokalne przysmaki w postaci moskoli czy oscypków przekonać miały każdego, kto zawitał w okolice stoiska, że Gmina Czorsztyn to miejsce do którego koniecznie należy zawitać.

Krótką relację zobaczysz klikając tutaj:

 

                                                                                               Opr: Aneta Markus


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 13 Sie 202021 °
26.3 °C14 Sie
17.4 °C15 Sie
16.8 °C16 Sie
24.9 °C17 Sie

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia