Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Gmina Czorsztyn, Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich oraz Ośrodek Czorsztyn-Ski promują atrakcje turystyczne regionu podczas 25 edycji Międzynarodowych Targów GLOBalnie w Katowicach.

Gmina Czorsztyn, Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich oraz Ośrodek Czorsztyn-Ski promują atrakcje turystyczne regionu podczas 25 edycji Międzynarodowych Targów GLOBalnie w Katowicach.

Cały miniony weekend trwała kolejna edycja targów turystycznych odbywających się corocznie w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Ponad 200-stu wystawców i tysiące ofert na wypoczynek w Polsce i za granicą. Wśród nich reprezentanci Gminy Czorsztyn.

Wybierając się na targi turystyczne postawiono na współpracę.  By promować region kompleksowo przygotowano bogatą ofertę turystyczną, którą prezentowali delegaci z Urzędu Gminy Czorsztyn oraz Centrum Kultury Gminy Czorsztyn, Polskiego Stowarzyszenia Flisaków Pienińskich oraz Ośrodka Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach.

Stoisko naszego regionu cieszyło się nieustającym zainteresowaniem. Wśród odwiedzających targi nie zabrakło przedstawicieli biur turystycznych, organizatorów wycieczek szkolnych, czy prywatnych osób zainteresowanych rodzinnym wypoczynkiem w naszych stronach. W przedstawianej ofercie nie zabrakło informacji o różnorodnej ofercie wypoczynkowej m.in. organizowanych po Jeziorze Czorsztyńskim kursach statkiem i gondolą, sprzęcie wodnym, czy szerokich możliwościach dla wędkarzy, bazie noclegowej czy gastronomicznej. Spore zainteresowanie dotyczyło również szlaków pieszych oraz rowerowych, a informacja o nowo powstającej ścieżce rowerowej wokół Jeziora Czorsztyńskiego wzbudzała ogromny entuzjazm. Naturalnie spływ Przełomem Dunajca oraz oferta zimowa Ośrodka Czorsztyn-Ski stanowiła niejako filary tutejszej turystyki.

Kolorowe stoisko, z pięknymi zdjęciami w tle, możliwość realnego podglądnięcia terenu z platformy Trzech Koron, czy z perspektywy flisaka na łodzi w okularach 3 D, bogata oferta materiałów reklamowych a także lokalne przysmaki w postaci moskoli czy oscypków przekonać miały każdego, kto zawitał w okolice stoiska, że Gmina Czorsztyn to miejsce do którego koniecznie należy zawitać.

Krótką relację zobaczysz klikając tutaj:

 

                                                                                               Opr: Aneta Markus


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 11 Gru 2019-2 °
-0.9 °C12 Gru
1.8 °C13 Gru
-0.2 °C14 Gru
2.4 °C15 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia