Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Głosujmy na nasze mieszkanki w konkursie piękności na Miss oraz Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego. Dziewczyny są już w półfinale!

O tym, że Polki należą do najładniejszych kobiet na świecie nikogo przekonywać nie trzeba, trzeba natomiast wesprzeć nasze piękne mieszkanki, które znalazły się na liście pretendentek do tytułu Miss oraz Miss Nastolatek Województwa Małopolskiego.

Wśród 86 kandydatek starających się o tytuł najpiękniejszej Małopolanki jest Karolina Matuszek – mieszkanka Mizernej, natomiast w szranki o tytuł najpiękniejszej Miss Nastolatek stanęła z pozostałymi 45 kandydatkami mieszkająca w Kluszkowcach Martyna Bochnak.

Pod koniec czerwca kandydatki udadzą się do studia fotograficznego w  Krakowie, gdzie odbędzie się sesja fotograficzna oraz nagrane zostaną prezentacje wideo z ich udziałem. To na ich podstawie Jury wyłoni finalistki podczas wrześniowej gali finałowej. To jednak nie wszystko. Oprócz tradycyjnego głosowania Jury kandydatki mogą uzyskać awans przez trwające głosowanie Każdy z nas może wesprzeć dziewczyny oddając głos!

Zasady głosowania:

 1. Głosowanie odbywa się za pomocą portalu FACEBOOK lub na stronie MissMalopolski.pl.  i będzie trwało do 30/06/2020 r. do godz. 23.59.
 2. Głosowanie odbywa się za pomocą polubień zdjęć w galerii MISS MAŁOPOLSKI 2020 – PÓŁFINALISTKI
 3. Uczestnik może oddać 1 głos na 1 kandydatkę, przy czym każdy uczestnik głosowania może oddać swój głos na dowolną ilość kandydatek.
 4. Aby głos był uznany za ważny, uczestnik musi polubić fanpage Miss Małopolski
 5. W obliczeniu wyników biorą udział te głosy, które zostaną oddane na kandydatkę do godziny zakończenia konkursu. Głosy, które zostaną oddane po zakończeniu głosowania nie zostaną uwzględnione w wynikach.
 6.  1 głos na portalu facebook ma wagę 0,5 pkt w ogólnej skali punktowej.
 7. Głosowanie zostanie zamknięte w dniu 30/06/2020 r. o godzinie 23.59.
 8. Po tej godzinie głosy nie będą liczne. Głosy można sprawdzać pod zdjęciem na portalu facebook.

 Dzięki temu głosowaniu po 2 kandydatki w każdej z kategorii otrzymają bezpośredni awans do finału bez względu na decyzję jury.  Dziewczynom  już gratulujemy, zarówno urody, jak i półfinału a Państwa zachęcamy do głosowania. Wspomóżmy nasze kandydatki…Głosujmy!

 Opr. Aneta Markus

   

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 25 Paź 20211 °
1.6 °C26 Paź
4.7 °C27 Paź
2.6 °C28 Paź
2.9 °C29 Paź

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia