Zdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimoweZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku we mgle. Czorsztyn 2019 r.

Festyn szkolny w Kluszkowcach

W niedzielę, 28 maja 2017 r. w godz. 15.00 - 19.30, na terenie Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach odbył się XII festyn szkolny pod hasłem „Zdrowo i Wesoło”. Tego dnia cała społeczność szkolna przygotowała dla wszystkich gości szereg atrakcji, a wśród nich dużo zabawy, sportu, rekreacji a także muzyki.

Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, dzieci, młodzież i włączenie wszystkich uczestników do wspólnej zabawy.

Na szczególną uwagę zasłużyły prezentacje artystyczne uczniów naszej szkoły, którzy przygotowywali się pod kierunkiem swoich pań. Ten wspaniały program artystyczny zawierał występy wokalne, tańce, recytacje, inscenizacje, przedstawienia, grę na instrumentach. Występy uczniów cieszyły się dużym zainteresowaniem. Słuchali, oglądali i oklaskiwali ich goście oraz rodziny artystów. Swoimi umiejętnościami wszyscy występujący na scenie zdobyli sobie sympatię widzów. W czasie imprezy, można było wziąć udział w różnych konkurencjach sportowych, zespołowych i indywidualnych. Odbyły się również konkursy (ortograficzny, matematyczny) nagradzane upominkami. Atrakcji wystarczyło dla każdego uczestnika. Nikt się nie nudził. Festyn przebiegał w miłej, rodzinnej atmosferze. Uczniowie szkoły pokazali, jak pięknie potrafią śpiewać, tańczyć i wspólnie się bawić. Oprócz atrakcji artystycznych przygotowanych przez naszych uczniów można było odpocząć przy kawie, posmakować przepyszne ciasta upieczone przez mamy lub zjeść „czorsztyński” gulasz czy kiełbaskę z grilla. Najmłodsi chętnie kupowali watę cukrową, popcorn i lody.

W czasie festynu jego uczestnicy mogli też wziąć udział w loteriach fantowych „SZANSA” i „SUKCES”. Wszyscy liczyli na szczęście podczas losowania. Na zwycięzców czekały główne nagrody – rower i telefon komórkowy.

Swoją obecnością zaszczycili nas zaproszeni goście: Pani Anna Paluch poseł na sejm RP, Wójt Gminy Czorsztyn, Zastępca Wójta, Radni Gminy oraz sołtysi. Z dużym zainteresowaniem przyglądali się występom uczniów i korzystali z przygotowanych atrakcji.

Atrakcji było co niemiara, a pogoda tego dnia była wprost wymarzona.

Szczególne podziękowania składamy sponsorom i wszystkim osobom zaangażowanym w organizację tegorocznego festynu.

Już dziś zapraszamy ponownie do wspólnej zabawy – za rok!

 

Justyna Bednarczyk


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 23 Paź 20199 °
10.4 °C24 Paź
9.8 °C25 Paź
8.7 °C26 Paź
9.0 °C27 Paź

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia