Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Delegacja z Gminy Czorsztyn z wizytą w zaprzyjaźnionym Tarnowie Podgórnym.

W dniach 14-15 czerwca 2019 r. w partnerskiej gminie położnej w Wielkopolsce obchodzono Dni Tarnowa Podgórnego. Jak co roku, w tej uroczystości brali udział także przedstawiciele samorządu Gminy Czorsztyn z Zastępcą Wójta Krzysztofem Góreckim na czele.

Wizyta rozpoczęła się oficjalną konferencją podczas, której zastanawiano się nad rolą młodzieży w budowaniu społeczeństwa obywatelskiego. Podczas konferencji na sali obecni byli przedstawiciele lokalnego samorządu oraz łącznie 8 delegacji ( wśród nich delegacja z Niemiec, Ukrainy, Łotwy, Litwy). W trakcie konferencji prezentowano rolę młodzieży w tworzeniu życia społecznego w każdym z regionów, a także prezentowano jego walory.

Podczas kolejnego dnia delegacje wzięły udział w wydarzeniach kulturowych organizowanych z okazji Dnia Tarnowa Podgórnego, podczas którego Zastępca Wójta Gminy Czorsztyn zapraszał obecnych do pięknego zakątka, jakim jest nasz region.

Już niebawem przedstawiciele samorządu Gminy Tarnowo Podgórne przybędą z rewizytą oraz wezmą udział w XXIV Konkursie Potraw Regionalnych, który 10 sierpnia br. odbędzie się w Czorsztynie.

 

                                                                                                                      Opr. Aneta Markus

 

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 30 Lis 2021-2 °
-0.7 °C01 Gru
1.6 °C02 Gru
-2.7 °C03 Gru
-7.7 °C04 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia