Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

BEZPŁATNY CYKL SZKOLENIOWY ONLINE DLA ROLNIKÓW Z MAŁOPOLSKI

Fundacja Aeris Futuro zaprasza rolników z województwa małopolskiego, lub działających na terenie tego województwa, na bezpłatny cykl szkoleń online poświęcony technikom rolniczym przeciwdziałającym skutkom suszy i sprzyjającym zatrzymaniu wody w glebie, a także tematowi źródeł dofinansowań, jakie można pozyskać na ich wdrażanie.

 

KIEDY: 22.11, 25.11, 29.11, 2.12, 6.12 | godz. 18:30 – 20:00


GDZIE: Online | Spotkania na platformie Zoom

 

Na cykl składa się pięć szkoleń tematycznych:

1. Wprowadzenie do zagadnienia wody w gospodarstwie rolnym
2. Agroleśnictwo i zadrzewienia
3. Osłona gleby i uprawy
4. Próchnica źródłem życia
5. Intensywny rotacyjny wypas kwaterowy

Szczegółowy program szkoleń znajduje się na stronie internetowej Fundacji Aeris Futuro: ►https://aerisfuturo.pl/jak-skutecznie-walczyc-z-susza-szkolenia-dla-rolnikow-z-malopolski/

 

Wszystkie spotkania odbędą się w formie online. Ilość miejsc ograniczona!
Aby wziąć udział w szkoleniu, należy się zarejestrować wypełniając formularz.

Po zakończeniu szkolenia wszyscy uczestnicy otrzymają broszurę informacyjną pt. Techniki rolnicze przeciwdziałające skutkom suszy w formie elektronicznej.

 

Prowadzący szkolenia: Marcin Wójcik – rolnik i edukator, inicjuje projekty edukacyjne i działania lokalne w szeroko rozumianym obszarze rolnictwa i ochronie przyrody. Od 15 lat zajmuje się rolnictwem ekologicznym. Prowadzi gospodarstwo rolne w Beskidzie Niskim, gdzie wdraża praktyki z zakresu rolnictwa regeneratywnego i agroleśnictwa oraz praktyki rolnicze dla ochrony klimatu. Tworzy także lokalną sieć rolników. Jest zaangażowany w projekty międzynarodowe, współpracuje z uniwersytetami i jednostkami naukowymi, a także organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz zrównoważonego rolnictwa. Lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem prowadząc warsztaty i szkolenia dla rolników.

 

 

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 06 Gru 2021-1 °
-5.1 °C07 Gru
-7.1 °C08 Gru
-4.7 °C09 Gru
-0.9 °C10 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia