Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

14 i 15 lutego w Lubczy odbyła się kolejna edycja wydarzenia pn. "Święty Walenty - tradycje lubeckie. Sercem gotowane". W wydarzeniu po raz pierwszy udział wzięła delegacja z Gminy Czorsztyn.

Podczas Dnia Zakochanych w Lubczy co roku odbywa się konkurs „Sercem gotowane” . Podczas imprezy panie dwoją się i troją by to właśnie ich potrawa podbiła serca Jury. W tym roku, na zaproszenie burmistrza gminy Ryglice odpowiedziała Gmina Czorsztyn. W imieniu naszego regionu delegacja w składzie: Krzysztof Górecki - Zastępca Wójta, Agata Jasińska- Sekretarz Gminy, Krzysztof Gołdyn - Radny i Sołtys wsi Huba, oraz muzyka góralska składająca się z pracowników Urzędu Gminy i jednostek podległych. Nie zabrakło również potraw pienińskich, które serwowało Koło Gospodyń Wiejskich z Huby z Przewodniczącą Koła P. Krystyną Bednarczyk na czele. Nasze Koło wywalczyło wysokie II miejsce.

KGW z huby serdecznie gratulujemy, a gospodarzom imprezy dziękujemy za zaproszenie oraz gościnność.

 

                                                                                                          Opr. Aneta Markus


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 03 Gru 2021-5 °
-3.1 °C04 Gru
-1.0 °C05 Gru
-4.5 °C06 Gru
-5.7 °C07 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Ekointerwencja

Program Czyste Powietrze

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia