Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie o zachodzie słońca Zdjęcie w slajderze - Jezioro Czorsztyńskie z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Gora Wdżar zimąZdjęcie w slajderze - Aktywna zima tylko w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Stok narciarski w Kluszkowcach wieczorną porą. Zdjęcie w slajderze - Gmina Czorsztyn zimą Zdjęcie w slajderze -

„Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania”

                                                                                                                                          Warszawa, 23.01.2019

Szanowni Państwo,

 

MDDP Akademia Biznesu zaprasza do wzięcia udziału w Projekcie „Szkoła Trenerów Procesu Wspomagania” realizowanym w ramach projektu konkursowego Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) 2014-2020.

 

Do udziału w szkoleniach zapraszamy: 

 • pracowników publicznych i niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli (PDN,ODN itp.),
 • pracowników publicznych i niepublicznych poradni psychologiczno-pedagogicznych (PPP), • pracowników bibliotek pedagogicznych (BP),
 • doradców metodycznych,
 • indywidualnych specjalistów (np. psycholodzy, pedagodzy, metodycy, nauczyciele, informatycy, programiści, graficy, itp.) i trenerzy świadczący usługi szkoleniowe i doradcze w obszarze   oświaty, posiadający potwierdzoną współpracę, z co najmniej jedną z ww. instytucji systemu wspomagania (BP, PDN,ODN, PPP itp.), bądź deklarujący nawiązanie takiej współpracy, (weryfikacja na podstawie poprawnie wypełnionego załącznika nr 6 do Umowy).

 

W  ramach realizacji projektu każdy uczestnik przystąpi do szkolenia stacjonarnego  w wymiarze 70 godzin (3 wyjazdy x 3 dni) oraz 20 godzin e-learningu. Dzięki ich realizacji pracownicy placówek oświatowych podniosą swoją wiedzę oraz praktyczne umiejętności w zakresie kompleksowego wspomagania pracy szkoły/przedszkola w zakresie kształtowania kompetencji kluczowych uczniów w procesie edukacji, w konsekwencji 300 szkół/przedszkoli/placówek  zostanie objętych profesjonalnym i kompleksowym procesem wspomagania. 

                 

Dla osiągnięcia powyższych celów szkolenia prowadzone będą w formie warsztatów przez kompetentnych, praktycznych i  doświadczonych trenerów w niedużych, maksymalnie  20 - osobowych grupach. 

                 

W związku z trudnościami w rekrutacji wymaganej liczby uczestników oraz o powodzenie realizacji w województwie opolskim Projektu, zwracam się z uprzejmą prośbą o wsparcie naszych działań rekrutacyjnych nas jako Partnera Beneficjenta Projektu, działań.

Prosimy zatem o pomoc w upowszechnieniu informacji o Projekcie na stronie internetowej Państwa instytucji oraz przesłanie niniejszego zaproszenia do placówek oświatowych. 

Termin realizacji szkoleń jest bardzo krótki i obejmuje okres od stycznia do kwietnia 2019 r.

W załącznikach materiały informacyjne o projekcie:

 • Plakat informacyjny
 • Zaproszenie do udziału w Projekcie 
 • Harmonogram zjazdu

 

Strona projektu:

http://akademiawspomagania2.pl/ Dokumenty rekrutacyjne

http://akademiawspomagania2.pl/do-pobrania/ Regulamin projektu 

http://akademiawspomagania2.pl/do-pobrania/

 

W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt z Panią Anetą Arażną  – Koordynator Projektu e- mail: biuro@akademiawspomagania2.pl

Załączniki:

Harmonogram szkoleń

 

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 16 Lip 202011 °
11.8 °C17 Lip
10.2 °C18 Lip
12.2 °C19 Lip
12.6 °C20 Lip

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia