Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

„Młodzież zapobiega pożarom” Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym rozstrzygnięty

Za nami eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Konkurs dedykowany do dzieci i młodzieży odbył się w Szkole Podstawowej w Maniowach. Eliminacje na szczeblu gminnym przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: I grupa (szkoły podstawowe), II grupa ( gimnazja). Organizatorzy konkursu przewidzieli także kategorię dla szkół ponadgimnazjalnych, niestety tutaj uczestników nie odnotowano.

Jury w składzie: kpt. mgr. inż. Mateusz Zając KP PSP Nowy Targ, Tadeusz Firek Prezes Oddziału Gminnego Związku OSP RP oraz Krzysztof Regiec Naczelnik Oddziału Gminnego Związku OSP RP wyłoniło laureatów konkursu, którzy będą reprezentować Gminę Czorsztyn na szczeblu powiatowym.

W gronie szkół podstawowych (grupa pierwsza) najlepsi okazali się: Izabela Górecka ze Sromowiec Wyżnych oraz Krzysztof Karwaczka z Maniów. W drugiej kategorii wiekowej (gimnazja) zwyciężyli: Magdalena Groń ze Sromowiec Wyżnych oraz Filip Grywalski ze Somowiec Niżnych.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

 

                                                                                                          Opr. Aneta Markus


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 25 Sie 201929 °
24.3 °C26 Sie
26.1 °C27 Sie
26.2 °C28 Sie
26.4 °C29 Sie

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia