Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

„Młodzież zapobiega pożarom” Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminnym rozstrzygnięty

Za nami eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Konkurs dedykowany do dzieci i młodzieży odbył się w Szkole Podstawowej w Maniowach. Eliminacje na szczeblu gminnym przeprowadzono w dwóch kategoriach wiekowych: I grupa (szkoły podstawowe), II grupa ( gimnazja). Organizatorzy konkursu przewidzieli także kategorię dla szkół ponadgimnazjalnych, niestety tutaj uczestników nie odnotowano.

Jury w składzie: kpt. mgr. inż. Mateusz Zając KP PSP Nowy Targ, Tadeusz Firek Prezes Oddziału Gminnego Związku OSP RP oraz Krzysztof Regiec Naczelnik Oddziału Gminnego Związku OSP RP wyłoniło laureatów konkursu, którzy będą reprezentować Gminę Czorsztyn na szczeblu powiatowym.

W gronie szkół podstawowych (grupa pierwsza) najlepsi okazali się: Izabela Górecka ze Sromowiec Wyżnych oraz Krzysztof Karwaczka z Maniów. W drugiej kategorii wiekowej (gimnazja) zwyciężyli: Magdalena Groń ze Sromowiec Wyżnych oraz Filip Grywalski ze Somowiec Niżnych.

Zwycięzcom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych etapach konkursu.

 

                                                                                                          Opr. Aneta Markus


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 21 Lis 20195 °
5.5 °C22 Lis
4.3 °C23 Lis
4.8 °C24 Lis
4.9 °C25 Lis

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia