Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Zaproszenie na Międzynarodowy Pieniński Pochód Dobrego Nastroju

10.06.2017

W Czerwonym Klasztorze 10. 06. 2017 (w sobotę) odbędzie 12 Międzynarodowy Pieniński Pochód, który jest corocznym zlotem turystów z całej Słowacji i krajów sąsiednich. Uczestnicy będą jak co roku ubrani w żółte koszulki z logo marszu, rozświetlajac na żółto Czerwony Klasztor.

Trasa licząca 8 kilometrów, zaczyna się na przystani w Majeroch, opodal miejscowości Czerwony Klasztor. Jeden przystanek będzie w sąsiedniej, polskiej miejscowości Sromowce Niżne, z którą współpracujemy, w ramach współpracy transgranicznej. Cel jest wyznaczony w spa Czerwony Klasztor. 12 edycja obejmuje 7 przystanków, na których maszerujący mogą skosztować regionalnych specjałów. Przyjemną atmosferę na przystankach zapewni dobra muzyka.

Na dzieci uczestników, na mecie czekają zajęcia sportowe. Zostanie ogłoszona loteria z nagrodami. Wieczorem program kulturalny zapewni piosenkarz Pavol Petrík. Po zakończeniu programu muzycznego odbędzie się dyskoteka.

Informacje i rejestracja na stronie: www.pochod.sk

Wszystkich serdecznie zapraszamy

 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 20 Sty 20200 °
-0.8 °C21 Sty
0.5 °C22 Sty
-2.7 °C23 Sty
-2.7 °C24 Sty

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia