Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

„Gminne Dożynki” w Maniowach

26.08.2018


Dożynki to jeden z najpiękniejszych dni w roku każdego rolnika. To radość i odpoczynek po ciężkiej pracy. Święto, którego celem jest dziękczynienie Panu Bogu i ludziom za zebrane plony i uroczyste zakończenie sezonu prac polowych. Gminne Dożynki w Maniowach rozpoczęły się przemarszem spod remizy OSP do kościoła parafialnego i mszą św. Wieńce dożynkowe, które zostały zrobione przez panie z Kół Gospodyń Wiejskich naszej gminy wyróżniały się pomysłowością i kreatywnością, w tym roku w dekoracji wieńcy dominował akcent biało-czerwony z okazji 100 lecia Odzyskania Niepodległości. Po uroczystym obiedzie w części artystycznej zobaczyliśmy Orkiestrę Dętą z Maniów, Muzykę Stanisława Gąsienicy z Kluszkowiec, zespół Mali Maniowianie w programie Hałdamas, Bajarzy z Nad Grajcarka - Szczawnica, KGW Sromowce Wyżne i KGW Maniowy, Sebastiana Niedźwieckiego w programie gitarowo wokalnym.

Dziękujemy wszystkim za pomoc w zorganizowaniu dożynek Panu Wójtowi Gminy Czorsztyn, Panu Sołtysowi i Radzie Sołeckiej, KGW Maniowy, Związkowi Podhalan oddział Maniowy, zespołowi "Mali Maniowianie" oraz OSP Maniowy i MDP Maniowy.


Dziękujemy również wszystkim którzy zakupili cegiełkę na rzecz Katarzyny Kozłeckiej.

Za foto galerię dziękujemy Panu Janowi Węgrzyniakowi.

Relacja z Dożynek:

http://tvpodhale.info/tv/wydarzenia/Gminne_Dozynki_w_Maniowach-19986-1.html


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 12 Gru 20194 °
2.8 °C13 Gru
2.0 °C14 Gru
4.2 °C15 Gru
3.7 °C16 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia