Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Rozpoczęcie realizacji projektu pn. Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego

Spotkanie inaugurujące-rozpoczęcie realizacji projektu pn:"Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego.

Spotkanie inaugurujące-rozpoczęcie realizacji projektu pn:"Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego. W dniu 22 kwietnia 2016r.rozpoczęliśmy się realizację projektu pn:”Zamek na Czorsztynie, czyli Bojomir i Wanda Karola Kurpińskiego”. W tym dniu zgodnie z harmonogramem projektu odbyło się pierwsze spotkanie z partnerami realizującymi projekt. W imieniu Zarządu LGD „Gorce-Pieniny” zebranych powitała Pani Aneta Markus. Pani Ewa Zachwieja oraz Pani Maria Złotek (solistki w operze) przedstawiły zakres projektu i „zamówiły” słoneczną pogodę na ten dzień. Planowany termin tego niezwykłego wydarzenia to niedziela-24 lipiec 2016r. Na spotkaniu zostały również omówione prace przygotowawcze do realizacji wszystkich etapów zadania. Już dziś wiadomo, że organizacja tego typu wydarzenia będzie wyzwaniem zarówno dla stowarzyszenia jak i dla wykonawców.

Partnerami projektu są Pieniński Park Narodowy w Krościenku Miejski, Ośrodek Kultury w Szczawnicy, Galeria Krzywa Jabłonka w Szczawnicy, Zespół Elektrowni Wodnych Niedzica S.A, oraz gmina Czorsztyn, Krościenko, Ochotnica oraz miasto i gmina Szczawnica. Wsparcie finansowe na pokrycie wkładu własnego zadeklarowała na razie gmina Czorsztyn, gmina Krościenko oraz Prezes Zespołu Elektrowni Wodnych Niedzica S.A-za co bardzo dziękujemy.

O przebiegu i rozwoju projektu będziemy oczywiście informować na bieżąco.

Projekt dofinansowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, w ramach programu „Kultura dostępna”

Koordynator projektu
Krystyna Kubik-Zarząd LGD „Gorce-Pieniny”


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 12 Gru 20192 °
2.8 °C13 Gru
2.0 °C14 Gru
4.2 °C15 Gru
3.7 °C16 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia