Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

Gminne zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców

Na obiektach sportowych Zespołu Placówek Oświatowych w Maniowach odbyły się gminne zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców. Zawody w czwórboju są ujęte w „Kalendarzu imprez kulturalnych i sportowych Gminy Czorsztyn na 2016 rok” jako impreza sportowa, jak również są traktowane jako eliminacje gminne w czwórboju lekkoatletycznym w ramach zawodów Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego dzieci i młodzieży Szkolnego Związku Sportowego na rok 2015/2016.

Czwórbój lekkoatletyczny jest konkurencją lekkoatletyczną mającą na celu sprawdzenie predyspozycji zawodników, takich jak: szybkość, wytrzymałość, skoczność i możliwości do do dalekiego rzucania. Wyniki zawodniczek i zawodników, uzyskane na bieżni, skoczni i rzutni są przeliczane na punkty.

Jednym z celów zawodów jest wyłonienie najlepszych drużyn szkolnych dziewcząt i chłopców, które następnie reprezentują gminę w rejonie.

W klasyfikacji drużynowej najlepsze okazały się reprezentacje Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach, które zwyciężyły zarówno w grupie dziewcząt jak i chłopców.

Po zawodach odbyła się ceremonia wręczenia nagród, ufundowanych przez Gminę Czorsztyn. Nagrody indywidualne dla najlepszych trzech zawodniczek i zawodników w klasyfikacji końcowej oraz nagrody zespołowe dla wszystkich drużyn reprezentujących szkoły podstawowe z terenu gminy wręczył Rafał Jandura – Zastępca Wójta Gminy Czorsztyn.


Klasyfikacja drużynowa:

Dziewczęta:

1. Szkoła Podstawowa Kluszkowce 1.104 pkt.
2. Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne 1.085 pkt.
3. Szkoła Podstawowa Maniowy 942 pkt.

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa Kluszkowce 850 pkt.
2. Szkoła Podstawowa Sromowce Wyżne 835 pkt.
3. Szkoła Podstawowa Maniowy 742 pkt.


Klasyfikacja indywidualna:

Dziewczęta:

1. Natalia Janczy (SP Sromowce Wyżne) - 289 pkt.
2. Oliwia Jankowska (SP Kluszkowce) - 248 pkt.
3. Roksana Natońska (SP Kluszkowce) - 246 pkt.

Chłopcy:

1. Patryk Janczy (SP Sromowce Wyżne) - 296 pkt.
2. Jakub Mucha (SP Kluszkowce) - 245 pkt.
3. Jakub Kubuszek (SP Kluszkowce) - 210 pkt.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 19 Lis 20195 °
4.7 °C20 Lis
6.5 °C21 Lis
6.8 °C22 Lis
4.8 °C23 Lis

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia