Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

Gosia Andrzejewicz rozgrzała publiczność w Sromowcach Wyżnych.

Gosia Andrzejewicz rozgrzała publiczność w Sromowcach Wyżnych. Mimo grzmotów zapowiadających nadchodzącą burzę gwiazda wieczoru przyciągnęła tłum fanów.

 Koncertem finałowym VI Warsztatów gitarowo-wokalnych rozpoczęto kolejny festyn w Gminie Czorsztyn. Tym razem turystów oraz mieszkańców miejscowości gminnych gościło sołectwo Sromowce Wyżne.

W ciągu dnia zarówno słońca , jak i atrakcji przygotowanych przez organizatorów imprezy nie zabrakło. Na deskach  amfiteatru kolejno swoją działalność zaprezentowali miejscowi artyści; Zespół „Sromowianie” oraz miejscowe gospodynie, które zaprezentowały przedstawienie teatralne pt. „Czerwony Kapturek”. Humory dopisywały, a każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poszukujący sportowych wrażeń obejrzeć mogli mecz piłkarki, który równoległe rozgrywał się na pobliskim boisku, a w którym zmierzyli się piłkarze LKS Sromowce Wyżne vs Kolegium Sędziów PPPN Nowy Targ. Notabene…sędziowie ponieśli sromotna porażkę. Dzieci i młodzież hasała po łące z watą cukrową w ręku bądź wspinała się po schodach dmuchanych zamków.  Na tych, którzy podczas występów poczuli wszystkim znane ssanie w żołądku Koło Gospodyń Wiejskich ze Sromowiec Wyżnych ochoczo podsuwało regionalne przysmaki.

Wraz z wyczekiwaniem na gwiazdę wieczoru, nad głowami uczestników festynu pojawiły się burzowe chmury. Nie przeszkodziły one jednak w dobrej zabawie, a na scenie pojawił się Zespół Rockowy ze Sromowiec Wyżnych.  Burza  i błyskawice w tle stanowiły klimatyczny dodatek dla dźwięków November Rain kultowej grupy Guns N’ Roses, która m.in. znalazła się w zaprezentowanym repertuarze młodej grupy rockowej.

Po ciężkich brzmieniach przyszedł czas na gwiazdę wieczoru. Głośnymi okrzykami i brawami powitano na scenie Gosię Andrzejewicz, która bardzo szybko weszła w interakcję z publicznością wciągając ją do wspólnej zabawy oraz śpiewu.  Po koncercie przyszedł czas na wspólne selfie i autografy.

Po koncercie gwiazdy rozochocona publiczność bawiła się w rytm muzyki, którą bawił zebranych „Góral Schow” .

Podczas festynu odbył się także koncert charytatywny na rzecz Zosi Pierwoły. Jeżeli ktoś z Państwa także chciałby wspomóc Zosię informacje o niej odnaleźć można klikając w link: https://www.facebook.com/search/top/?q=Zosia%20Pierwo%C5%82a&epa=SEARCH_BOX

 

                                                                                                                      Opr. Aneta Markus

 

 

 


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 09 Sie 202026 °
22.8 °C10 Sie
22.9 °C11 Sie
21.2 °C12 Sie
22.1 °C13 Sie

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia