Zdjęcie w slajderze - Masyw Trzech Koron Zdjęcie w slajderze - Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu. Sromowce Niżne. Zdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w Czorsztynie we mgle. Zdjęcie w slajderze - Jesienne wycieczki w Gminie CzorsztynZdjęcie w slajderze - Ścieżka roerowa wokół Jeziora CzorsztyńskiegoZdjęcie w slajderze - Zamek w Czorsztynie. Zdjęcie w slajderze - Kamienne piwniczki. Osada Turystyczna Czorsztyn w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Jesień pod Hubką. Zdjęcie w slajderze - Rejsy widokowe po Jeziorze Czorsztyńskim. Zdjęcie w slajderze - Widok z Góry Wdżar w Kluszkowcach. Zdjęcie w slajderze - Zachód słońca nad taflą Jeziora Czorsztyńskiego. Zdjęcie w slajderze - Kluszkowce z lotu ptaka Zdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowo-piesza wokół Jeziora Czorsztyńskiego

III FESTYN RODZINNY „Zdrowo i wesoło”

15 czerwca 2008 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach odbył się III festyn rodzinny „Zdrowo i wesoło”. Na scenie amfiteatru swoje talenty prezentowali uczniowie przygotowywani przez opiekunów kół: muzycznego, teatralnego i recytatorskiego.

Koło muzyczne wykonało utwory Piotra Czajkowskiego, wystąpiły duety rodzinne: Kasi i Zuzi Działkowicz, Agnieszki i Magdy Gardoń oraz Michała i Łukasza Foltyn. Swoje umiejętności gry na gitarze zaprezentował nowo powstały w szkole zespół gitarzystów.

Koła recytatorskie i teatralne przygotowały krótkie scenki, w których aktorzy wcielali się w znanych bohaterów bajek.

Nowością na festynie było przygotowane przez klasę 6B w języku angielskim krótkie kabaretowe przedstawienie pt. Kopciuszek.

Programy artystyczne przeplatały konkurencje sportowe, w których brali udział rodzice z dziećmi. Niektóre zadania sportowe wymagały od zawodników zarówno sprawności jak również dużego poczucia humoru. Na wytrwałych i najsprytniejszych zawodników czekały atrakcyjne nagrody.

Samorząd Uczniowski przygotował loterię fantową. Każdy fant wygrywał, a na zakończenie festynu numerowane kupony brały udział w losowaniu głównych nagród. W tym roku dzięki sponsorom i darczyńcom było ich sporo. Wyciąganiu kolejnych losów towarzyszyło wiele emocji, a każde dziecko liczyło, że wygra piękny rower górski.

Zgromadzone fundusze przeznaczone zostaną na rozwijanie działalności artystycznej, sportowej i naukowej.

Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom za okazaną życzliwość i pomoc w zorganizowaniu festynu. Uczestnikom i gościom III FESTYNU RODZINNEGO „Zdrowo i wesoło” dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

Lista sponsorów znajduje się na stronie www.spkluszkowce.iaw.pl.

Zdjęcia: W.P.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 11 Gru 2019-2 °
-0.7 °C12 Gru
0.9 °C13 Gru
0.2 °C14 Gru
1.6 °C15 Gru

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia