Zdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Trzy KoronyZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Rower na Górze WdżarZdjęcie w slajderze - Osada Turystyczna Zdjęcie w slajderze - Spływ kajakiem korytem rzeki DunajecZdjęcie w slajderze - Ścieżka rowerowa wokół Jeziora Czorasztyńskiego Zdjęcie w slajderze - Tor saneczkowy na Górze Wdżar

III FESTYN RODZINNY „Zdrowo i wesoło”

15 czerwca 2008 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach odbył się III festyn rodzinny „Zdrowo i wesoło”. Na scenie amfiteatru swoje talenty prezentowali uczniowie przygotowywani przez opiekunów kół: muzycznego, teatralnego i recytatorskiego.

Koło muzyczne wykonało utwory Piotra Czajkowskiego, wystąpiły duety rodzinne: Kasi i Zuzi Działkowicz, Agnieszki i Magdy Gardoń oraz Michała i Łukasza Foltyn. Swoje umiejętności gry na gitarze zaprezentował nowo powstały w szkole zespół gitarzystów.

Koła recytatorskie i teatralne przygotowały krótkie scenki, w których aktorzy wcielali się w znanych bohaterów bajek.

Nowością na festynie było przygotowane przez klasę 6B w języku angielskim krótkie kabaretowe przedstawienie pt. Kopciuszek.

Programy artystyczne przeplatały konkurencje sportowe, w których brali udział rodzice z dziećmi. Niektóre zadania sportowe wymagały od zawodników zarówno sprawności jak również dużego poczucia humoru. Na wytrwałych i najsprytniejszych zawodników czekały atrakcyjne nagrody.

Samorząd Uczniowski przygotował loterię fantową. Każdy fant wygrywał, a na zakończenie festynu numerowane kupony brały udział w losowaniu głównych nagród. W tym roku dzięki sponsorom i darczyńcom było ich sporo. Wyciąganiu kolejnych losów towarzyszyło wiele emocji, a każde dziecko liczyło, że wygra piękny rower górski.

Zgromadzone fundusze przeznaczone zostaną na rozwijanie działalności artystycznej, sportowej i naukowej.

Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom za okazaną życzliwość i pomoc w zorganizowaniu festynu. Uczestnikom i gościom III FESTYNU RODZINNEGO „Zdrowo i wesoło” dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

Lista sponsorów znajduje się na stronie www.spkluszkowce.iaw.pl.

Zdjęcia: W.P.


 • Przejdź do BIP
 • Przejdź do ePUAP
 • Przejdź do GISON
 • Przejdź do eUrząd

Urząd Gminy Czorsztyn

 • 34-436 Maniowy, ul. Gorczańska 3
 • (18) 275 00 70,
  (18) 275 00 71,
  (18) 275 09 82,
  fax: (18) 275 09 87 wew.177
 • gmina@czorsztyn.pl

Pogoda

Czorsztyn

Dziś 13 Sie 202021 °
26.3 °C14 Sie
17.4 °C15 Sie
16.8 °C16 Sie
24.9 °C17 Sie

Kalendarz wydarzeń

Zobacz wszystkie wydarzenia

Jakość powietrza

Jakość powietrza

Galeria

Przejdź do zakładki galeria

Fotowydarzenia

Przejdź do zakładki fotowydarzenia