Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Wyposażenie świetlic czytelniczych Gminy Czorsztyn

Informacja o realizowanym projekcie
w ramach działania 413
„Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju”
objętego programem PROW na lata 2007-2013
„Wyposażenie świetlic czytelniczych Gminy Czorsztyn”

Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach 25.06.2013 r. podpisała umowę z Samorządem Województwa Małopolskiego o przyznaniu pomocy na realizację zadania pt. „Wyposażenie świetlic czytelniczych Gminy Czorsztyn”

Celem operacji projektu jest podniesienie standardu jakości życia społecznego poprzez wyposażenie świetlic czytelniczych w nowoczesny sprzęt multimedialny i sprzętowy, z których korzystają mieszkańcy Gminy Czorsztyn oraz osoby przyjeżdżające na wypoczynek. W ramach projektu wyposażone zostały świetlice czytelnicze w Kluszkowcach, Maniowach i Sromowcach Wyżnych w stoły, krzesła, regały, tablice korkowe, sofy, wieszaki, laptop, ekran projekcyjny, projektor, aparat fotograficzny, mini wieżę oraz wyposażenie kącika malucha: stolik, krzesełka, dywan i zabawki.

  • Ogólna wartość zadania : 18 049,50
  • Dofinansowanie: 14 439,60

Projekt realizowany w ramach działania Osi 4 – LEADER „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z zakresu „Małe projekty”, wdrażanych za pośrednictwem Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania „Gorce - Pieniny”. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 –Minister Rolnictwa I Rozwoju Wsi.