Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Zaproszenie na Światowy Dzień Latawca pn. „ W krainie Baśni i Legend

Wójtowie Gmin: Czorsztyna oraz Łapsz Niżnych zapraszają serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy Czorsztyn do udziału w rodzinnym wydarzeniu Światowego Dnia Latawca, który odbędzie się w dniu 16 października 2016 r. (tj. niedziela) na obiekcie Czorsztyn-Ski w Kluszkowcach.

Ta rodzinna impreza organizowana przy współpracy dwóch sąsiednich Gmin zorganizowana jest w formie konkursu. Rodziców zapraszamy do wspólnego tworzenia latawców, których motywem przewodnim będą baśnie i legendy Gminy Łapsze Niżne. Latawce będą oceniane
i nagradzane.

Dla wszystkich uczestników przewidziano mnóstwo atrakcji, w postaci pirackiego programu animacyjnego, podczas którego będziemy wspólnie tworzyć pirackie odznaki oraz szukać cennych skarbów! Dla każdego uczestnika przewidziano także ciepły posiłek oraz upominek.

Zachęcamy do udziału w tym wydarzeniu, które kierowane jest szczególnie do rodzin! Spędźcie czas aktywnie, twórczo, ale przede wszystkim razem!

Program imprezy:                                                                                                                            

11.00-12.00 Rejestracja uczestników.

12.05 – Uroczyste rozpoczęcie imprezy.

12.10- 13.30 Konkurs latawcowy wg. kategorii wiekowych                                                                       

13.30-13.50 Ocena jury

14.00 Uroczyste wręczenia nagród.

W międzyczasie namiot animacyjny, poczęstunek oraz inne atrakcje dla uczestników!         

ZAPRASZAMY!!!