Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Zakończone prace remontowe w remizie OSP w Maniowach

W remizie OSP w Maniowach zostały zakończone prace remontowe, które polegały głównie na wymianie 3 bramy garażowych na bramy segmentowe, podnoszone do góry. Ponadto ściana na której znajdują się bramy została wyrównana za pomocą płyt styropianowych a na to położono tynk akrylowy. W łazience położono nowe płytki, wymieniono armaturę łazienkową, wstawiono nowe drzwi wewnętrzne oraz wykonano konieczne prace hydrauliczne. Wymieniono również tablicę elektryczną.

Prace te zostały zrealizowane w ramach projektu pn. „Remont garażu w budynku remizy OSP w Maniowach” współfinansowanego ze środków Województwa Małopolskiego przyznanych przez Sejmik Województwa Małopolskiego w ramach konkursu „Małopolskie Remizy 2017 r.”

Całkowita wartość prac wynosi 83 475,10 zł, natomiast uzyskane dofinansowanie wynosi 31 494,00 zł.