Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Uroczystość poświęcenia samochodu ratowniczo-gaśniczego w Sromowcach Niżnych

W dniu 17 września 2017 r. w Sromowcach Niżnych odbyło się uroczyste poświęcenie samochodu ratowniczo-gaśniczego SCANIA zakupionego dla jednostki OSP w Sromowcach Niżnych. Uroczystość rozpoczęła Msza Św. w Kościele Parafialnym pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny.
Po zakończeniu mszy zaproszeni goście, strażacy oraz poczty sztandarowe przemaszerowali na plac obok remizy.
Podczas uroczystości poświęcono samochód  oraz wręczono podziękowania fundatorom i odznaczenia strażakom OSP w Sromowcach Niżnych.
Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy marki SCANIA zakupiono dzięki fundatorom:
Urząd Gminy Czorsztyn, Polskie Stowarzyszenie Flisaków Pienińskich, Mariola i Adolf Plewa, Marta i Robert Miś oraz Druhowie OSP Sromowce Niżne.
To już piąty samochód zakupiony dla jednostek straży pożarnej w naszej Gminie. Cieszymy się z nowego samochodu, bo dzięki dobremu sprzętowi oraz gotowości strażaków do niesienia pomocy możemy czuć się bezpiecznie.