Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

UMOWA NA REALIZACJĘ LSR PODPISANA!

W dniu 5 maja 2016 r. w Urzędzie Marszałkowskim Aneta Markus Prezes oraz Krystyna Kubik Wiceprezes podpisały w imieniu stowarzyszenia LGD Gorce - Pieniny umowę z Województwem Małopolskim reprezentowanym przez Zastępcę Dyrektora Departamentu Funduszy Europejskich Panem Grzegorzem Brach. Umowa, na którą składa się m.in. realizacja Lokalnej Strategii Działania, wdrażanie projektów współpracy a także funkcjonowanie LGD opiewa łącznie na kwotę 6 032 500 zł. Z tych środków realizowane będą działania zapisane w Lokalnej Strategii Rozwoju, które zostały wypracowane w drodze konsultacji społecznych w tym spotkań z mieszkańcami oraz badań ankietowych.

Głównym celem działania Lokalnej Grupy Działania Gorce-Pieniny jest aktywizacja mieszkańców oraz zachęcenie do podejmowania inicjatyw na rzecz społeczności lokalnych oraz pomoc w zdobyciu środków finansowych na realizację planowanych zadań.

Pierwsze nabory dla mieszkanców LGD ruszą już w II połowie 2016 r.

Więcej informacji odnaleźć można na stronie: www.leadergorce-pieniny.pl