Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Uczniowie ze Sromowiec Niżnych najlepsi w powiecie

W dniu 23.11.2016 na stadionie miejskim w Nowym Targu odbyła się kolejna edycja turnieju "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku".

W turnieju wzięło udział 25 drużyn, w tym 2 drużyny reprezentujące naszą szkołę.
W naszej miejscowości rosną prawdziwe piłkarskie diamenty! Uczniowie z Zespołu Placówek Oświatowych w Sromowcach Niżnych wygrali powiatowe rozgrywki „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku” w kategorii U-10 chłopców.

Teraz przed drużyną złożoną z uczniów klasy 2, 3 i 4 Szkoły Podstawowej przyjdzie walczyć w etapie wojewódzkim w Krakowie o spełnienie piłkarskich marzeń, czyli rozgrywek na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie odbędzie się krajowy finał turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”. Walka o wyjazd do Warszawy rozegra się na wiosnę 2017r.

Skład zwycięskiej drużyny: Eryk Głąb, Rafał Borzęcki, Antoni Magiera, Kacper Starowicz, Jakub Starowicz, Maciej Pierwoła, Jakub Broźny, Tomasz Cichoń, Tomasz Plewa. Opiekunowie: Krzysztof Nosal, Adam Grywalski

Bardzo dobrze zaprezentowały się również nasze dziewczyny U-12 z kl IV – V zajmując III miejsce w powiecie nowotarskim, niestety tylko pierwsze miejsce dawało awans do rozgrywek wojewódzkich.

K.N.