Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Narodowe Czytanie w Gminie Czorsztyn

W sobotę, 3 września o godzinie 16.00, w budynku remizy OSP w Maniowach, rozpoczęło się Narodowe Czytanie powieści Henryka Sienkiewicza „Quo vadis”. 
Akcja ta odbyła się w naszej gminie po raz pierwszy, ale cieszyła się dużym zainteresowaniem. Zgromadziła ok. 70 osób, które przybyły, aby wspólnie czytać tę wspaniałą, ponadczasową lekturę. 
Organizatorem akcji byli: Gminna Biblioteka Publiczna w Kluszkowcach, Zespól Placówek Oswiatowych w Maniowach, Dom Kultury w Maniowach oraz KGW w Maniowach. 

Joanna Bator

Dyrektor GBP w Kluszkowcach