Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

MINI TURNIEJ JIU-JITSU MANIOWY 2018

Wsobotę 28.04.2018r. na hali sportowej w Maniowach odbył się Mini Turniej Jiu – Jitsu, w którym brały udział osoby uczęszczające na zajęcia Jiu-Jitsu w Maniowach.

Do zmagań na macie zgłosiło się 24 zawodników i zawodniczek którzy zostali podzieleni na dwie grupy. Zawodnicy walczyli w systemie pucharowym, przegrany odpadał, wygrany przechodził do następnej rundy.

Emocje udzielały się wszystkim uczestnikom. Zawodnicy otrzymywali od swoich kolegów i koleżanek gromkie brawa oraz doping.

Na zakończenie Mini Turnieju Jiu-Jitsu zwycięscy otrzymali medale i dyplomy.

Organizatorem Mini Turnieju była Podhalańska Akademia Sztuk Walk Jiu-Jitsu EdArt

Sekcja EdArt zaprasza osoby od czwartego roku życia które chcą ćwiczyć Jiu-Jitsu na zajęcia w każdą sobotę – hala sportowa w Maniowach godz. 10.00 do 11.30