Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

"Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.

W dniu 8 sierpnia br. nad Jeziorem Czorsztyńskim Komisariat Wodny Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przy współpracy z Powiatową Strażą Pożarniczą z Nowego Targu, Pienińskim Parkiem Narodowym i ZEW Niedzica zorganizowało akcję "Kręci mnie bezpieczeństwo…nad wodą”.
Do kampanii włączyły się także Gmina Czorsztyn oraz Łapsze Niżne.

Spotkania nad jeziorem są kierowane do młodzieży, która spędza wolny czas nad wodą. Podczas przeprowadzonych pokazów zaprezentowano sprzęt ratownictwa wodnego, omówiono zasady bezpieczeństwa zachowania się nad wodą oraz udzielenie pierwszej pomocy.

Uczestnicy spotkania zostali nagrodzeni symbolicznymi gadżetami.