Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Gmina Czorsztyn odda do dzierżawy dwa kioski na cele handlowe w miejscowości Sromowce Niżne

Maniowy, dnia 27.04.2016 r.

OGŁOSZENIE

Znak:IRG.6845.5.2016

Wójt Gminy Czorsztyn informuje, że Gmina Czorsztyn odda do dzierżawy dwa kioski na cele handlowe w miejscowości Sromowce Niżne przy ulicy Trzech Koron 13, tj. na terenie placu rekreacyjnego z pasażem usługowo - handlowym, w sąsiedztwie kładki rowerowo - pieszej na rzece Dunajec.

Przeznaczenie i opis kiosków:

1. kiosk C - powierzchnia gruntu do dzierżawy 66,4 m2, powierzchnia użytkowa kiosku 20 m2. Przeznaczony jest na cele handlowe tj. sprzedaż podstawowych artykułów spożywczo-przemysłowych i gospodarstwa domowego, wyrobów regionalnych, itp.

2. kiosk E - powierzchnia gruntu do dzierżawy 64,7 m2 , powierzchnia użytkowa kiosku 20 m2 . Przeznaczony jest na cele handlowe tj. sprzedaż pamiątek i wyrobów regionalnych, książek, prasy, przewodników i informatorów turystycznych, art. fotograficznych, zabawek itp.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy p.nr 10 tel.18 2750071 wew.110.