Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

„Ferie na sportowo” zakończone !

 

 

 

Dzięki otrzymanemu dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki 75 dzieci
z klas III i IV ze szkół podstawowych w Maniowach i Kluszkowcach aktywnie spędziło ferie na stoku narciarskim w Kluszkowcach.

Przypomnijmy: Gmina Czorsztyn otrzymała dofinansowanie w wysokości 13 000 zł, natomiast koszt całkowity zadania wyniósł 27 870,00 zł, z czego Gmina Czorsztyn pokryła 
14 870,00 zł. Każde ze zgłoszonych dzieci miało możliwość uczestnictwa w 18 godz. zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów a w przypadku braku sprzętu narciarskiego była możliwość jego wypożyczenia. To jest już kolejny rok w którym Gmina Czorsztyn organizuje zajęcia zimowe dla uczniów, właśnie dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Szczególne podziękowania składamy Ośrodkowi Czorsztyn-ski Sp. z o.o. w Kluszkowcach za udostępnienie obiektu oraz instruktorom ze szkółki narciarskiej za pełny profesjonalizm oraz swoje zaangażowanie!