Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

„Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w snowboardzie i narciarstwie alpejskim im. Fryderyka Salamona”

Wójt Gminy Czorsztyn informuje, że w dniu 23.03.2016 r. /środa/ o godz. 9:00 na stoku narciarskim "Czorsztyn Ski" w Kluszkowcach, odbędą się „Otwarte Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Czorsztyn w snowboardzie i narciarstwie alpejskim im. Fryderyka Salamona”.

Organizatorzy zawodów: Urząd Gminy Czorsztyn z/s w Maniowach i LKS „Czorsztyn_Ski” Kluszkowce zapraszają wszystkich chętnych do udziału ww. zawodach.

Regulamin „Otwartych Młodzieżowych Mistrzostw Gminy Czorsztyn w snowboardzie i narciarstwie alpejskim im. Fryderyka Salamona” w załączeniu.

REGULAMIN