Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Wiem co dzieje się w mojej gminie - system SMS

Gmina Czorsztyn podążając za nowoczesnością zamierza uruchomić system wczesnego powiadamiania mieszkańców SMS-ami. To nowoczesny, szybki sposób gwarantujący otrzymywanie wiarygodnych i rzetelnych informacji, które bezpośrednio dotrą do wszystkich zainteresowanych.

Na obecną chwilę to najszybszy i najpewniejszy sposób dotarcia z informacją. Nie zawsze bowiem przeczytamy ogłoszenie na tablicy, czy zajrzymy na stronę internetową gminy, a telefon przy sobie praktycznie ma każdy. Niezależnie, czy będziemy w pracy, czy na wakacjach zawsze będziemy na bieżąco. System zostanie wdrożony jeżeli Państwo zechcą otrzymywać bezpłatne powiadomienia.

Jak to działa?

Wysyłane będą informacje o istotnym znaczeniu dla mieszkańców naszej Gminy:

  1.  informacje społeczne np. o najważniejszych imprezach organizowanych na terenie gminy, o terminach zebrań wiejskich;
  2. informacje komunalne np. o brakach w dostawach wody lub prądu, zbliżających się terminach o zbiórce odpadów „wielkogabarytowych”, podatków lokalnych;
  3. informacje kryzysowe np. o nadchodzących nawałnicach, falach pogodowych, planowanych upałach czy dużych mrozach i zamieciach śnieżnych, różnego typu awariach, utrudnieniach w ruchu.

Żadnych reklam nie będzie

Zapisani do systemu użytkownicy nie muszą się martwić, że zostaną zasypani ogromną ilością spamu i bezużytecznych reklam. – Smsy będą dotyczyły wyłącznie określonych przy rejestracji tematów, ich częstotliwość nie będzie uciążliwa dla odbiorcy, skupimy się na najważniejszych komunikatach.

Jak powiadomić Gminę, że jestem zainteresowany usługą?

Zasady są bardzo proste. Wystarczy, że do końca grudnia br. poinformują Państwo Gminę o chęci korzystania z usługi. Wystarczy dokonać jedną z poniższych czynności:

  • wysłać e-maila na adres: systemSMS@op.pl  z numerem telefonu;
  • zadzwonić do Urzędu na nr (18) 27 50 070  i podać numer telefonu;
  • zapisać się osobiście w sekretariacie Urzędu Gminy.