Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

III FESTYN RODZINNY „Zdrowo i wesoło”

15 czerwca 2008 roku na terenie Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach odbył się III festyn rodzinny „Zdrowo i wesoło”. Na scenie amfiteatru swoje talenty prezentowali uczniowie przygotowywani przez opiekunów kół: muzycznego, teatralnego i recytatorskiego.

Koło muzyczne wykonało utwory Piotra Czajkowskiego, wystąpiły duety rodzinne: Kasi i Zuzi Działkowicz, Agnieszki i Magdy Gardoń oraz Michała i Łukasza Foltyn. Swoje umiejętności gry na gitarze zaprezentował nowo powstały w szkole zespół gitarzystów.

Koła recytatorskie i teatralne przygotowały krótkie scenki, w których aktorzy wcielali się w znanych bohaterów bajek.

Nowością na festynie było przygotowane przez klasę 6B w języku angielskim krótkie kabaretowe przedstawienie pt. Kopciuszek.

Programy artystyczne przeplatały konkurencje sportowe, w których brali udział rodzice z dziećmi. Niektóre zadania sportowe wymagały od zawodników zarówno sprawności jak również dużego poczucia humoru. Na wytrwałych i najsprytniejszych zawodników czekały atrakcyjne nagrody.

Samorząd Uczniowski przygotował loterię fantową. Każdy fant wygrywał, a na zakończenie festynu numerowane kupony brały udział w losowaniu głównych nagród. W tym roku dzięki sponsorom i darczyńcom było ich sporo. Wyciąganiu kolejnych losów towarzyszyło wiele emocji, a każde dziecko liczyło, że wygra piękny rower górski.

Zgromadzone fundusze przeznaczone zostaną na rozwijanie działalności artystycznej, sportowej i naukowej.

Grono Pedagogiczne, Rada Rodziców oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej w Kluszkowcach serdecznie dziękują wszystkim sponsorom i darczyńcom za okazaną życzliwość i pomoc w zorganizowaniu festynu. Uczestnikom i gościom III FESTYNU RODZINNEGO „Zdrowo i wesoło” dziękujemy za przybycie i wspólną zabawę.

Lista sponsorów znajduje się na stronie www.spkluszkowce.iaw.pl.

Zdjęcia: W.P.