Zdjęcie w slajderze - Zamek CzorsztyńskiZdjęcie w slajderze - Spływ DunajcemZdjęcie w slajderze - Tor saneczkowyZdjęcie w slajderze - Trasy roweroweZdjęcie w slajderze - Tatry wysokieZdjęcie w slajderze - Ruiny Zamku w CzorsztynieZdjęcie w slajderze - Góralska tradycjaZdjęcie w slajderze - Piesze wędrówkiZdjęcie w slajderze - Jezioro CzorsztyńskieZdjęcie w slajderze - Strefa aktywnaZdjęcie w slajderze - Spływy kajakoweZdjęcie w slajderze - Kładka rowerowo-piesza na DunajcuZdjęcie w slajderze - Przystań żeglarskaZdjęcie w slajderze - Atrakcje zimowe

Dyżury Radnych

MANIOWY

 

Imię i nazwisko radnych

 

Miejsce dyżuru (adres)

Data i godz. pełnienia dyżuru 

 

Bodyziak Jan

Hagowski Grzegorz

Jarząbek Franciszek

Szczurek Krzysztof

Remiza OSP
/siedziba Związku Podhalan
Ul. Pienińska 2,
34-436 Maniowy

4.03.2016 r.  godz. 18.00-20.00

3.06.2016 r.  godz. 18.00-20.00

2.09.2016 r.  godz. 18.00-20.00

2.12.2016 r.  godz. 18.00-20.00 

 

HUBA

Imię i nazwisko radnych

Miejsce dyżuru (adres)

Data i godz. pełnienia dyżuru

 

Plewa Dorotaul Hubka 62, 34-436 Maniowy

5.03.2016 r. w godz. 17.00-19.00

4.04.2016 r. w godz. 17.00-19.00

3.09.2016 r. w godz. 17.00-19.00

3.12.2016 r. w godz. 17.00-19.00

 

KLUSZKOWCE

Imię i nazwisko radnych

Miejsce dyżuru (adres)

Data i godz. pełnienia dyżuru

 

Bednarczyk Wojciech

Laskowska –Pelczarska
Beata

Złydaszyk Stanisław
REMIZA OSP
ul. Strażacka 1
34-440 Kluszkowce

4.03.2016 r. w godz. 17.00-19.00

3.06.2016 r. w godz. 17.00-19.00

9.09.2016 r. w godz. 17.00-19.00

1.12.2016 r. w godz. 17.00-19.00

 

MIZERNA

Imię i nazwisko radnych

Miejsce dyżuru (adres)

Data i godz. pełnienia dyżuru

 

Ostachowska IrenaRemiza OSP
ul. Mizerna 144
34-440 Mizerna

6.03.2016 r. w godz. 18.00-19.00

3.06.2016 r. w godz. 18.00-19.00

4.09.2016 r. w godz. 18.00-19.00

4.12.2016 r. w godz. 18.00-19.00

 

CZORSZTYN

Imię i nazwisko radnych

Miejsce dyżuru (adres)

Data i godz. pełnienia dyżuru

 

Bochniak MagdalenaRemiza OSP
ul. Jana Pawła II 2
34-440 Czorsztyn

29.03.2016 r. w godz. 17.00-19.00

17.05.2016 r. w godz. 17.00-19.00

6.09.2016 r. w godz. 17.00-19.00

22.11.2016 r. w godz. 17.00-19.00

 

SROMOWCE NIŻNE

Imię i nazwisko radnych

Miejsce dyżuru (adres)

Data i godz. pełnienia dyżuru

 

Grywalski Adam

Regiec Jerzy
I. ul. Trzech Koron 24,
34-436 Sromowce Niżne

II. ul. Pienińska 83
34-436 Sromowce Niżne

III. ul. Trzech Koron 24
34-436 Sromowce Niżne

IV. ul. Pienińska 83
34-436 Sromowce Niżne

3.03.20016 r. w godz. 18.00-19.00


5.05. 2016 r. w godz.19.00-20.00


2.09.2016 r. w godz. 19.00-20.00


3.11.2016 r. w godz. 18.00-19.00

 

SROMOWCE WYŻNE

Imię i nazwisko radnych

Miejsce dyżuru (adres)

Data i godz. pełnienia dyżuru

 

Chmiel Stanisław

Olejarz Edward

Zachara Bogumił
Izba Regionalna
Ul. Ogrodowa 1
34-443 Sromowce Wyżne

12.03.2016 r. w godz. 18.00-19.00

10.04.2016 r. w godz. 19.00-20.00

24.11.2016 r. w godz. 19.00-20.00

12.11.2016 r. w godz. 18.00-19.00